Мінус 5 сантиметрів в обсягах за два тижні завдяки вправам з боксу

Все буде добре

Щоб подружжя не сварилися через дрібниці, кожна жінка повинна знати парочку боксерських прийомів! І це не жарт, а особистий досвід інтерконтинентального чемпіона світу з боксу В’ячеслава Узєлкова! Крім поліпшення фізичної форми, бокс допомагає виплеснути негативні емоції. Так що якщо ви засмучені, гніваєтеся або переживаєте – краще витратити 10 хвилин на нескладні вправи, ніж сваритися з близькими. Взагалі бокс – відмінний засіб від сімейних сварок: коли ви виплескуєте негативні емоції під час тренування, це допомагає уникнути серйозних сварок і навіть запобігти розлучення.

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.