Молодильний одяг існує! І він є у вашій шафі!

Все буде добре

Всі жінки хочуть виглядати молодше своїх років. Але допускають багато помилок, вибираючи одяг. Одна їх найпоширеніших – це вибір тінейджеркой одягу! Багато хто думає, що якщо вони будуть купувати одяг, який розрахована на вісімнадцятирічних дівчат, то і виглядатимуть на 18! Але це найголовніша помилка! Особливо це стосується футболок і майок з паєтками, стразами і різними принтами і малюнками. Ще одна помилка – неправильний підбір кольору! Однотонний чорний колір і навпаки, різноманітність яскравих кольорів не зроблять вас молодше. Далі – невірно підібраний розмір! Занадто вузькі і короткі спідниці і навпаки мішкуваті речі на кілька розмірів більше тільки додають вам зайвий вік. Не важливо, скільки вам років – 20-30 або 50! Одяг «на виріст» завжди виглядає мішкувато і тільки додає зайві роки. Якщо ж у вас вже є подібна річ у гардеробі, то прикрасьте її поясом, закріпленим на талії. Це основні помилки жіночого стилю. А про те, як правильно одягатися жінкам за 40, знає кращий стиліст України – Рома Мєдний. Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.