Мультиварка – вибираємо кращого помічника на кухні

Все буде добре

Прабатьком сучасної мультиварки був герметично закритий прилад для обробка цукру, в якому при нагріванні підіймався тиск. Цей винахід належить французькому фізику Денні Папенну, який у 1679 році поклав початок першим скороваркам. Минуло три століття, й кмітливі японці на основі винаходу Папенна створили прилад, оснащений електричним нагрівальним елементом. Він отримав назву «Мультиварка». Слово «Мульти» – означає багатофункціональність, адже прилад здатен замінити цілий арсенал кухонних агрегатів. Завдяки герметичному клапану всередині мультиварки виникає тиск. Це прискорює приготування їжі у 3-4 рази, та економить час. Проте існують варіанти і без тиску, що працюють за рахунок тривалого температурного впливу. Автоматизовані функції мультиварки дозволяють готувати навіть без вашої присутності, та утримувати температуру їжі до 24 годин. Мультиварка – багатофункціональний прилад, що полегшує життя сучасним господиням. Сьогодні майстер на всі руки Тарас Шпіра розповість, як без зайвих витрат придбати цю якісну та незамінну кухонну помічницю. Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.