Не пійматися на гачок у соцмережах. Дивіться 6 грудня

Все буде добре

Дивіться сьогодні (6 грудня) о 16:00 у тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

Як приготувати корисний домашній овочевий хліб

Виявляється, з доступних коренеплодів взимку можна спекти хліб! Три кулінари – Олександр швець, Женя Поливода і Самвел Адамян покжуть свої рецепти, як спекти хліб, який би не шкодив фігурі, приносив корсить і при цьому був би неймовірно смачним!

Новий Рік вже близько, а в иен влізаєте в улюблену сукню? Тимур Мазур знає, як усього за 15 хвилин на день стати стрункіше вже за 2 тижні!

Новий Рік вже близкь, і ви із жахом розумієте, що не влізаєте у «ту саму» сукню?тимур Мазур усього за два тижні готовий зробити з вас струнку Снігуроньку! А ще допомогти героїні, для якої влізти у сукню Снігурки вкрай важливо для роботи!

Як вибрати косметику у подарунок? Частина 1: Обираємо подарунок мамі

Хочете на свята подарувати мамі набор трендової косметики? Будьте обережні у виборі! Візажист Олена Мельник завіряє, що серед усього асортименту, що вам пропонують, є три засоби декоративної косметики, які зроблять вашу маму на 10 років старшою! Всі подробиці ви дізнаєтесь у сьогоднішньому випуску!

Робимо модний браслет-трансформер у стилі Chanel для притягнення удачі

Модний браслет у стилі Chanel, який сьогодні навчить плести Ольга Волкова, може бути не просто гарною прикрасою, але і магічним талісманом! Екстрасенс Анна Гальєрс підкаже, як звичайний браслет зробити магічним, а також, яким повинне бути наповнення браслета, щоб він привертав удачу, любов і багатство!

Як не стати жертвою любовного афериста?

Ліза Глинська потрапила просто в жахливу історію – вона через соцмережі спілкувалася з чоловіком, який їй подобається, і він її обікрав! Насправді на просторах Інтернету величезна кількість онлайн-аферистів, а ви через свою сторінки можете стати для них приманкою! Як цього не допустити і вивести обманщика на чисту воду знає фахівець з НЛП, фізіогноміст Тетяна Ларіна. Ви не повинні цього пропустити!