Не в красі щастя! Як зробити чоловіка щасливим?

Все буде добре

Ми продовжуємо цикл зустрічей, присвячених темі «не в красі щастя». Напевно, багато хто пам’ятає фільм «Фанфан-тюльпан» – цю безсмертну історичну комедію про пригоди ловеласа та авантюриста, молодого паризького гульвіси по імені Фанфан, якого блискуче зіграв красень Венсан Перес. І зовсім недавно в інтерв’ю цей відомий актор розповідав про любов до своєї дружини. Але на подив багатьох на всіх фото поруч з Пересом помічають несимпатичну, худорляву жінку, яка здається навіть старше за нього, але незважаючи на це він прям світиться від щастя. І в цей момент згадується старе, добре прислів’я «не в красі щастя». Сьогодні ви дізнаєтеся, як Карін Сілла змогла закохати в себе і утримати такого успішного чоловіка як Венсан Перес! А ще наші експерти-чоловіки Дмитро Коляденко, Андрій Дикий і Валерій Ославський поділяться тим, що вони думають про це, а психолог Наталія Холоденко розповість, як прив’язати до себе чоловіка, навіть якщо ти не голлівудська красуня!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.