Нова рубрика від Ектора! Секрети великодніх страв Одеси

Все буде добре

Теща і свекруха з Одеси вже не спілкуються рік! Вони не можуть вирішити – чий же великодній пиріг з листкового тіста смачніший. Повідомила про це дочка однієї з них: «Добрий день, Ектор. Мене звати Катя. Ми з чоловіком Артуром в шлюбі вже 5 років. Рік тому на святкуванні Пасхи моя мама Марина і свекруха Людмила посварилися, оскільки не змогли вирішити, чий пиріг смачніший. З тих пір вони постійно при кожній зручній нагоді з’ясовують, хто ж з них краща господиня. Ектор, будь ласка, ви ж кращий кулінар країни – приїжджайте і розв’яжіть їх суперечку. У нас з чоловіком сил уже немає терпіти їх вічні сварки, ми хочемо жити мирно!» Для того, щоб помирити двох жінок, шеф-кухар відправився прямо в Одесу! Дізнайтеся, чи вдалося Ектору примирити дві ворогуючі сторони і дізнатися рецепт кращого рибного пирога в Україні!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.