Нова рубрика від Ектора! Секрети великодніх страв Полтавщини

Все буде добре

Найкраще зрозуміти культуру народу допомагають його кулінарні традиції! Сьогодні наш експерт Ектор Хіменес-Браво вперше відправився в подорож по Україні, щоб зібрати кращі рецепти великодніх страв!!! Довідатися секрети першого неймовірного рецепту він поїде в маленький хутірець на Полтавщині! А підштовхнув його до цього незвичайний лист… У ньому наша глядачка з Полтавщини Ольга просить Ектора допомогти дізнатися у свекрухи рецепт дуже смачних пиріжків, які славляться на весь район тим, що довго залишаються свіжими і не черствіють, а начинка з них не випливає. У листі Ольга пояснює: «…75-річна свекруха навідріз відмовляється мені і взагалі кому-небудь розкрити свій рецепт. Каже, що цей рецепт передавався в її роду тільки від матері до дочки. А оскільки у неї син, то цей рецепт вона не розкриє нікому!..» Остання надія Ольги на Ектора, адже він – улюблений кулінар її свекрухи і, можливо, йому вдасться її умовити. З якими труднощами доведеться зіткнутися Ектору, щоб довідатися цей таємничий рецепт пиріжків, дізнаєтеся прямо зараз! А рецепт ви можете знайти тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.