Від серця та нирок дарую вам… глистів та букет болячок. Як вибирати субпродукти?

Все буде добре

Багато людей побоюються купувати субпродукти. Часто і на ринку, і в магазині можна купити вже зіпсоване серце або мову. А «лівер» взагалі вважають продуктом, що щвидно псується, і що користі від нього небагато! Насправді ж ще споконвіку субпродукти вважалися делікатесом, і їх подавали навіть царським особам. У Європі страви з цих продуктів є найбільш вишуканими і дорогими в меню кожного ресторану. Це й не дивно, адже за своїми поживними цінностям язик і серце можуть бути навіть краще за м’ясо! Експерт Андрій Бабаєв прийшов на допомогу і розповів всі правила вибору якісних субпродуктів! Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.