Пігулка з імбиру від недуги: не хворіємо і не заражаємо один одного

Все буде добре

У час, коли всі кашляють і чхають, вберегти сім’ю від хвороб можна за допомогою смачної і корисної таблетки – французького десерту – впевнена переможниця шоу “МастерШеф” Оля Мартиновська. Цей рецепт вона дізналася, коли працювала офіціанткою в ресторані у Франції 2 роки тому. Там наприкінці зими і навесні, коли сиро і холодно, в якості безкоштовного бонусу до чаю в ресторані обов’язково приносили десерт з імбирного бісквіта з яблучною-желейної прошарком, називаючи «tablette de maladie» – «пігулкою від недуги». І вона вирішила його вдосконалити. У дитинстві, коли Оля хворіла, мама годувала смачними «ліками»: найулюбленішим з них була перетерта з цукром обліпиха. Вона додала до рецепту «tablette de maladie» обліпихову желе і десерт став ще корисніше! Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.