Харчове та алкогольне отруєння на Новий рік! Що робити?

Все буде добре

Іноді навіть найвеселіше свято може обернутися трагедією! А в новорічну ніч це особливо небезпечно, адже швидка допомога в більшості випадків приїжджає з великим запізненням. Про те, що ви обов’язково повинні знати, якщо у людини сильне алкогольне або харчове отруєння, розповів сімейний лікар Костянтин Зеленський.

У новорічні свята кількість викликів служби швидкої допомоги збільшується в рази. Найпоширеніші причини – харчові та алкогольні отруєння. Через велику кількість викликів іноді просто немає можливості приїхати до постраждалих вчасно. Карета швидкої може їхати кілька годин, а рахунок йде на хвилини! І за цей короткий час врятувати свою близьку людину можете тільки ви! Тому вам просто необхідно пройти курс першої медичної допомоги, щоб врятувати життя своїм близьким і дочекатися приїзду швидкої. Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.