Чому хворіти на грип корисно?

Все буде добре

Кожна сезонна епідемія ГРВІ грипу не проходить безслідно для вашого здоров’я? Наші експерти впевнені причина цьому може буть в вашому рушнику! Сьогодні Костянтин Зеленський і акушер-гінеколог Людмила Шупенюк розкажуть про застуду те, що ви навіть не здогадувалися!

Грип та ГРВІ – захворювання, які дуже швидко поширюються. Грип уперше описав Гіппократ ще в 5 столітті до нашої ери. Щорічно вірусом хворіють 11% населення України. Вчені підрахували, що 1 хворий заражає 25 здорових людей. Вірус грипу живе на слизовій носоглотки, і при чханні вилітає в повітря зі швидкістю до 44 метрів в секунду. А ще віруси, які осіли на поверхнях предметів, живуть до… Читайте далі тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.