Чому ви досі незаміжня? Дивіться 16 березня

Все буде добре

Дивіться сьогодні (16 березня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

Кулінарна рубрика з учасником «МастерШеф»

Впевнені, що зі звичайної річкової риби не вийде таке смачне блюдо. як з морської? Учасниця шоу «МастерШеф Діти 2» Євангеліна Філіпенко переконає вас у  зворотному! Сьогодні ви побачите, як зі звичайного судака приготувати ресторанну рибну страву, від якого всі гості будуть у захваті!

Перевіряємо ТОП-5 властивостей чайного гриба

Здається, чайний гриб готовий взяти на себе всі ваші проблеми: зробити ваші зуби білими, повернути яскравість речам, які вже запрались, позбавити від неприємного запаху і багато іншого. Але чи так це насправді? Це ми сьогодні перевіримо разом з нашими експертами – Андрієм Бабаєвим і Женєю Поливодою.

Зморшки роблять вас старшою? Масажуйте шию!

Помітили на обличчі зморшки? Не поспішайте купувати дорогі креми, а просто помасажуйте… шию! Сьогодні експерт з фейсбілдінґу Євгенія Баглик відкриє нову методику боротьби з заломами на обличчі, яка омолодить вас на п’ять років всього за пару хвилин!

ТИЖДЕНЬ КУЛІНАРНИХ ЗІРОК ІНТЕРНЕТУ: Як приготувати і прикрасити страву, щоб гості втратили дар мови!

Фудблогер Леонід Мартинчик вміє не тільки смачно готувати, але й ефектно прикрашати готові страви. Сьогодні експерт приготує ніжний львівський сирник, а після розкриє декілька секретів вдалого декору, які допоможуть цій страві здивувати ваших гостей і навіть підірвати соцмережі сотнею лайків!

Котячі щоденники схуднення

Від ліні до ожиріння – один крок! І тому, якщо ваш кіт тільки те й робить, що їсть і спить, час серйозно підходити до питання, адже закінчитися все може дуже плачевно. Надя разом зі своїм котом Сантісом буде вести відеощоденник і щотижня перевіряти новий гаджет для схуднення домашнього вихованця.

ТОП-7 причин, через які ви ще незаміжня

Жіночі журнали стверджують: якщо жінку не беруть заміж, то вона сама винна. І в підтвердження дають цілий список причин, через які мрія про щасливий шлюб не збувається. Що з цього правда, а на що не варто звертати увагу – знають завидні холостяки Дмитро Черкасов і Діма Коляденко.