Корисний десерт: англійська яблучний крамбл

Все буде добре

Наймиліша актриса скетчкому «Коли ми вдома», Олена Алимова, зігравши роль безтурботної манікюрниці, Каті одразу закохала в себе глядачів своєю простотою і прямолінійністю. Але в усьому іншому актриса геть не схожа на свою героїню. На відміну від безтурботної Каті, Олена завжди мріяла бути самостійною та незалежною. Блискуче закінчивши Київський національний університет культури і мистецтв, отримала професію режисера та встигла зняти більше 30 музичних кліпів для українських артистів, а також фільм «Красива жiнка», за який отримала декілька міжнародних кінонагород. Але незважаючи на відданість роботі, Олена просто обожнює куховарити, а особливо пекти смачні десерти. Улюблений десерт актриси – англійський крамбл. Читайте рецепт тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.