Протипоказання дієти Дюкана

Все буде добре

Дієта французського лікаря П`єра Дюкана – одна з найпопулярніших у світі, адже, як стверджує автор та його прибічники, допомогла схуднути не лише мільйонам простих жінок, але й прийти у форму таким знаменитостям, як Кейт Мідлтон, Алла Пугачова, Пенелопа Крус та Дженіфер Лопес. Серед головних переваг дієти – необмежене вживання м`яса, завдяки якому людина ніколи не відчуває голоду! Схуднення ж відбувається через майже повне виключенню з раціону жирів, солодощів, круп та фруктів на досить тривалий час, тому у де яких випадках схуднення може тривати до 4 років! Але як стверджує лікар Дюкан, натомість ви більше ніколи не наберете зайвого! Проте інші лікарі б’ють тривогу і категорично проти таких експериментів над людським організмом. Чому? Розкажуть дієтолог Світлана Фус та лікар Катерина Безвершенко. Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.