Резист-а-бол – голлівудська зарядка

Все буде добре

Втратити 4 кілограми зайвої ваги за два тижні без особливих зусиль – можливо! У цьому вам допоможе комплекс вправ «резист-а-бол» – улюблена зарядка голлівудських знаменитостей і відомих красунь ангелів Victoria’s Secret. А розповість про неї докладніше Лілія Ребрик!

Резист-а-бол – дуже ефективний комплекс, в якому задіяний фітбол. Цей гумовий м’яч для спортивних вправ придумала швейцарський фізіотерапевт Сюзан Кляйн-Фогельбах ще в 50-х роках минулого століття, коли розробляла комплекс оздоровчих програм для дітей, хворих на ДЦП. Пізніше швейцарський м’яч, як його стали називати, використовували для лікування проблем опорно-рухового апарату. І тільки в 80роках прихильники такого оздоровчого виду спорту звернули увагу на ще один позитивний ефект – схуднення і підтягнуту фігуру. Так виникла фітнес-програма резист-а-бол. Її ефективність в тому, що навантаження на хребет і суглоби під час занять зводиться до мінімуму, разом з тим, всім групам м’язів доводиться викладатися на всі 100%. Регулярні заняття з фітболом також допомагають позбутися целюліту. Всі вправи для схуднення дуже легкі у виконанні, проте, надзвичайно ефективні. За два тижні ви схуднете на 5 кілограмів, поліпшите поставу і накачаєте рельєфні м’язи. Саме тому, фітбол – улюблений тренажер багатьох голлівудських і вітчизняних зірок. Цей вид фітнесу допомагає підтримувати фігуру стрункою моделям Victoria’s Secret Кендіс Свейнпол, Адріані Лімі, співачкам Пінк і Кайлі Міноуг.

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.