Сексуальні коліна до 8 березня! Найефективніші вправи з усіх кінців світу

Все буде добре

Неприваблива складка над коліном заважає вам надіти улюблену коротку спідницю?! Не біда! Ваші ніжки будуть найкрасивішими, завдяки комплексу для колін від Аніти Луценко. А буде перевіряти його на собі учасниця шоу “Зважені та щасливі” Таня Крикуненко. 34-річна інженер-конструктор, яка проектує неймовірні будівлі і досягла чималих висот у своїй справі, мріє про сім’ю та дітей. Спокійно і впевнено дійшла майже до фіналу і все ж учасники проголосували проти неї… Але Тетяна довела, чого варта на фінальному зважуванні – скинувши 70 кг вона, стала переможницею домашнього схуднення! Але після схуднення її проблемними зонами залишилися коліна, адже саме там звисає шкіра. Їй, як і вам, з приходом весни і напередодні 8 березня хочеться швидше одягнути спідницю! Так що вправи від Аніти їй дуже необхідні!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.