Сімейна йога для підвищення імунітету

Все буде добре

Ваша дитина хворіє кілька разів на рік і ви разом з нею? Тепер можете попрощатися з таблетками і ліками! Дружина боксера і тренера В’ячеслава Узєлкова Марина зі своїми чудовими дітьми показала комплекс йоги, який допоможе зміцнити імунітет кожного члена вашої родини. У йозі зміцнюють імунітет ті пози, в яких голова опускається нижче рівня серця, тобто голова кориться, відпускає своє бажання командувати. Тренування складається з семи асан. У чотирьох з них голова знаходиться нижче рівня серця, тому лімфа вільно приливає до органів дихання і забезпечує клітини поживними речовинами. Коли ми повертаємося у вихідне положення, під впливом сили тяжіння лімфа прямує до лімфовузлів, де вона очищається. А ще три асани будуть для поліпшення роботи кишечника і травного тракту, що також дуже важливо для здоров’я будь-якої людини: і дитини, і дорослого. Приступайте!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру