Шиєте костюми дитині на ранок? Ви можете стати відомим дизайнером!

Все буде добре

У вас є в будинку нитка з голкою? Вони допоможуть вам розбагатіти! Ви можете стати відомим дизайнером і заробляти 500 тисяч гривень на місяць! У це неможливо повірити, але Наташа власними силами створила успішний бізнес з нуля, і зараз має мережу магазинів по всій Україні. В її команді працює більше двадцяти осіб. А влітку Наталя збирається представляти свою колекцію в Лондоні. При цьому вона залишається люблячою дружиною і знаходить час на виховання двох доньок!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.