Спіральна гімнастика від Аніти Луценко

Все буде добре

Комплекс вправ твіст-терапії розробив південнокорейський професор Пак Чже Ву! Його система – це своєрідна адаптація стародавніх східних бойових мистецтв, зокрема вчення Тайцзи. Слово «twist» з англійської перекладається, як скручування. В основі методики закладено принцип спіралі. Вважається, що саме такий рух відображає процес виникнення і розвитку Всесвіту. Адже форма спіралі зустрічається у природі скрізь – від молекули ДНК до водоворотів, форми галактик та росту волосся на голові людини. Усі вправи комплексу побудовані на різного роду скручуваннях як усього хребта, так і окремих частин тіла. Саме завдяки спіральним рухам наші зв’язки та м’язи опиняються в незвичних для себе положеннях. Це дозволяє покращити рухливість суглобів і тримати м’язи у тонусі. Завдяки принципу повільних і комфортних скручувань твіст-терапія не має протипоказань і вікових обмежень. При цьому вона позитивно впливає на роботу внутрішніх органів, заряджає енергією і допомагає підтримувати тіло у формі. Як провести таке оздоровче тренування, знає тренер Аніта Луценко!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.