Стрейтчінг – підтягуємо стегна, не напружуючись

Все буде добре

Красуня Олеся Стефанко 2011-го року завоювала титул «Міс Україна», а на конкурсі краси «Міс Всесвіт 2011» чарівна українка посіла 2-е місце, тобто стала «Першою віце-Міс Всесвіт»! Таких висот не досягала ще жодна українка! Олеся точно знає: переможницями конкурсів краси не народжуються, а стають завдяки праці над собою! Майбутня українська міс народилася в невеличкому селі Колимийського району Івано-Франківської області в родині слюсара-ремонтника. Навчалася в Одеській юридичній академії, де вперше і взяла участь в конкурсі краси. Після участі в конкурсі «Міс Всесвіт» дівчина відкрила своє власне модельне агентство і планує створити телепроект про модельний бізнес. Олеся дивує всіх не тільки своєю красою, а ще і скромністю! А з сором’язливої дівчини тяжко витягти секрет краси й стрункості. І тільки для глядачів «Все буде добре» одна з найкрасивіших українок поділилася своїм секретним комплексом вправ, який допоміг їй завоювати титул «Перша віце-Міс Всесвіт»! Він називається стрейчінг!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.