Топ-3 брудних місця на кухні, які вас вбивають

Все буде добре

 

 

Ви вважаєте, що на вашій кухні панує стерильна чистота? Мікробіолог Оксана Вольська розкрила топ-3 найбільш брудних місця, які можуть бути причиною постійних хвороб. Насправді у вашій кухні мешкає безліч бактерій – це можуть бути кишкова паличка, стафілококи, і навіть палички сальмонели. І ці бактерії можуть викликати в кращому випадку легкі проблеми з травленням, в гіршому – серйозні кишкові інфекції. Навіть якщо ви постійно миєте посуд, всі кухонні поверхні – словом, підтримуєте в кухні чистоту, бактерії живуть в тих місцях, про які ви навіть не підозрюєте!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.