Здивуйте гостей печеним кавуном! Приготуйте оригінальний і корисний хліб

Все буде добре

Хліб – найпопулярніша страва на столі українців, за статистикою його з’їдають удвічі більше, ніж м’яса. Рецептів цього борошняного продукту налічуються тисячі. Все більшої популярності набуває різнокольоровий хліб. Так рецепт яскравого хлібу у формі кавуна від домогосподарки з Канади, який вона виклала в інтернеті, миттєво завоював популярність серед кухарів по всьому світу. ЇЇ відео рецепт набрав понад два мільйони переглядів, а кухарі по всьому світу діляться цим рецептом один з одним. Закордонним рецептом зацікавився і наш експерт Ігор Місевич, який доопрацював його і зробив ще кориснішим, замінивши штучні фарбники продуктами з власного городу. Для свого кавуна він використовує кріп, петрушку, оливки замість кісточок та буряк. Під час термічної обробки буряк зберігає усі корисні компоненти, а це – безліч вітамінів, фолієва кислота, магній, калій, йод, марганець та залізо. Величезна кількість клітковини, яка міститься в буряку, допомагає роботі шлунка та покращує процес травлення. А якщо додати борошно грубого помолу, як це робить Ігор Місевич, то кавун з борошна можна буде їсти майже без шкоди для фігури. І просто зараз ви дізнаєтеся рецепт цього надзвичайного хліба-кавуна. Читайте рецепт тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.