Прикраси в техніці сутаж від Олі Волкової

Все буде добре

Сутаж – це дивовижна техніка плетіння, яка передбачає використання спеціального шнура. Власне, сутажем й називають тонкий плетений шнур, зроблений з шовку. Вперше цю техніку почали використовувати у Франції ще у першій половині ХIV століття. У той час її використовували лише для декорування жіночих суконь. Та вже у XIX столітті про неї встигли забути, залишивши їй невелике місце на театральній сцені. І лише за останні кілька років сутаж починає відроджуватись у колекціях іменитих дизайнерів та полонити погляди модниць. А майстриня Ольга Волкова розкриє всі секрети створення модного кольє у техніці сутаж власноруч!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.