Унікальні секрети знайомства з чоловіками. Частина 3: у транспорті

Все буде добре

 

 

Ми продовжуємо робити життя жінок щасливішими, вчимо їх знайомитися з чоловіками і провели справжній тест-драйв секретних методів знайомства від Даші Трєгубової на вулиці та в магазині. З цього приводу до нас прийшла величезна кількість листів, в яких жінки скаржаться на самотність, але, тим не менш, самі не проявляють ініціативу, чекають поки чоловік першим підійде і познайомиться. Щоб кардинально змінити ваше життя, експерт Даша Трегубова розкрила всі секрети ідеального знайомства, а також ми дізналися чоловічу точку зору і поради наших чоловіків експертів: Сергія Калініна і Михайла Присяжнюка.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Частина 1: секрети знайомства в магазині і частина 2: секрети знайомства на вулиці.

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.