Унікальний комплекс для стрункого тіла від фіналістки шоу «Супермодель по-українськи» Влади Роговенко

Все буде добре

Мінус п’ять кілограм за 2 тижні – не проблема, якщо знати секрети схуднення супермоделей! Ними сьогодні поділиться найяскравіша учасниця шоу «Супермодель по-українськи» Влада Роговенко! Найпопулярніша учасниця проекту була переконана, що гідна підкорити подіум і стати зіркою, але дуже швидко зрозуміла, що з усіх дівчат саме їй це зробити буде найскладніше. Для моделі Влада виявилася занадто гладкою! Та навідміну від інших учасниць проекту, Влада – єдина, кому вже за кілька тижнів вдалося перетворити свої «погані пропорції» на фігуру, якій позаздрила навіть ведуча проекту – супермодель Алла Костромічова. Дивіться, як вона це зробила!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.