Вам не доведеться приховувати веснянки, якщо ви навчитеся підкреслювати їх за допомогою макіяжу!

Все буде добре

Багатьом чоловікам дуже подобаються дівчата з веснянками, хоча жінки вважають це своєю проблемою. А навесні вона стає ще більш актуальною, адже з першими променями сонця вони з’являються навіть у тих, у кого взимку вони ховалися”! Сьогодні стиліст Роман Мідний дасть поради, як для тих, хто хоче замаскувати цятки на обличчі, так і для тих, хто прагне підкреслити свою індивідуальність за допомогою макіяжу! А також розповість, яких поширених помилок слід уникати, щоб особа не виглядало брудним.

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.