Вам поставили помилковий діагноз? Як відстояти свої права!

Все буде добре

На якість нашої медицини скаржиться сила-силенна людей! А конфлікти з медперсоналом виникають часто-густо! Але чи впевнені ви, що маєте рацію у своїх вимогах? Ви можете зі стовідсотковою гарантією сказати, які права має пацієнт при госпіталізації, в кабінеті стоматолога або, наприклад, якщо результати аналізів в клініці виявилися помилковими? Сьогодні юрист Михайло Присяжнюк і хірург-травматолог Валерій Ославський розвіять всі сумніви і розберуться, в яких випадках медики порушують наші права, а в яких – їх дії правомірні!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.