Ваш жир буде танути на очах завдяки ексклюзивному комплексу від Вови Однорога!

Все буде добре

Володимир Однорог – учасник другого сезону шоу «Зважені та щасливі». Раніше важив 129 кг і навіть легка пробіжка довжиною в 400 метрів була для нього надважким завданням. Але участь в шоу допомогла хлопцеві не тільки схуднути на 45 кг, але й стати сильним та витривалим. Тепер він з легкістю може за дві години здолати двадцятикілометровий марафон. Володя не припинив вдосконалювати себе після завершення шоу. Він продовжив слідкувати за своїм раціоном та активно тренуватись. І схуд ще на 10 кг. Такі зміни в зовнішності кардинально перевернули і його життя. В четвертому сезоні «Зважених та щасливих» Володимир вже брав участь у якості тренера, адже рік тому він відкрив власний фітнес-центр, і тепер допомагає худнути всім охочим. Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.