Ваше взуття прослужить довше! Вибираємо якісну сушилку

Все буде добре

Сушилки для взуття зараз дуже актуальні! В снігопади промочити ноги – простіше просто, а якщо залишити взуття сушитися природним шляхом, то вони будуть сохнути 3 дні, ще й можуть деформуватися! Такі дідівські методи, як покласти у взуття папір або відправити її під батарею, найчастіше призводять до негативних наслідків. А одягати мокре взуття – ще гірше, адже після цього можна серйозно захворіти. Так що в наш час кращого пристосування ніж сушилка для взуття ще не придумали! Але бездумно купити таку річ тільки собі нашкодити, адже сушилок існує цілих 4 види! Чим вони відрізняються і які кращі за якістю, розповів експерт Тарас Шпіра. Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.