Чарівне омолодження обличчя без пластики! Секрети японського самомасажу Асахі

Все буде добре

Омолоджуючий масажний комплекс для обличчя Зоган, або, як його ще називають, Асахі, – це ефективні антивікові вправи, які дають відмінний результат вже після першого сеансу. Більшість людей в 35-40 років помічають, що шкіра обличчя втратила пружність, стала зморшкуватою та млявою, колір обличчя потьмянів та навколо очей з’явилися набряки й синяки. Саме проти цих вікових змін рекомендують застосовувати цю методику. Прийоми масажу створені, аби стимулювати поверхневі шари шкіри, всі групи м’язів обличчя і навіть лімфатичні вузли. Дієва техніка здатна вже за кілька сеансів “стерти” з обличчя 5-10 зайвих років. Цей дивовижний омолоджуючий масаж вигадала японський бьюті-експерт, стиліст та косметолог Юкоко Танака. А розкриє секрети його виконання сьогодні ексклюзивно для вас наш експерт Євгенія Баглик.

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.