Східний експрес-масаж шиї та зони декольте від зморшок

Все буде добре

На жаль, хороших комплексів по самомасажу шиї та зони декольте досить мало. Найчастіше пропонують абсолютно абсурдні техніки, які й призводять до плачевних наслідків – почервоніння, лущення, розтяжки. Адже ця зона дуже делікатна і поводитися з нею треба відповідно. У своїй практиці масажу Олена Ткаченко зустрічала чимало таких жінок, саме тому і розробила унікальний самомасаж, який вже за місяць допоможе підтягнути шкіру шиї та зони декольте і привести м’язи в тонус. Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.