Друге перевтілення починається: здерти шкуру з миші!

Все буде добре

Новою героїнею перевтілення з Романом Мєдним стала Анна Агапова з Кривого Рогу. У свої 28 років дівчина одягалася як сіра миша, не мала досвіду спілкування з чоловіками, спала з мамою в одному ліжку, страждала від постійної критики сестри і навіть не мріяла про те, що саме вона отримає шанс на нове життя. Знайомство з Романом було несподіванкою для дівчини і сталося в театрі, куди Аня просто прийшла на виставу.

Наприкінці вистави стиліст оголосив, що новою учасницею стала Анна Агапова. Дівчина погодилася на участь і пообіцяла йти до кінця. Тут же героїня підписала контракт і зобов’язалася виконати всі 3 пункти: здерти шкуру з миші, зробити пластичну операцію та позбутися невинності. Вранці їй належало виконати перше завдання. Роман Мєдний вирішив перевірити мотивацію дівчини і привів її в лабораторію. Дівчина довго не наважувалася виконати завдання. Переборовши себе, зі сльозами на очах, Ганна погодилася здерти шкуру з миші, але в останній момент Роман зупинив її. Цим дівчина довела свою готовність до будь-якого випробування. Далі вона має пройти урок по стилю, де героїня провела опитування серед відвідувачів супермаркету з приводу свого гардеробу. Анна почула, що одягається як сіра миша. Після усвідомлення проблеми, Роман продемонстрував дівчині 3 образи, які їй підійдуть, розповів, на що слід звертати увагу і які кольори в одязі вибирати. Вранці вони повинні приступити до виконання другого пункту контракту – «зробити пластичну операцію». Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.