Вибираємо головного помічника на кухні – блендер!

Все буде добре

Блендер дуже зручна річ на кухні. Він може в лічені хвилини приготувати суп-пюре, за кілька секунд зробити коктейль і навіть подрібнити м’ясо! Блендер може також виконувати кілька функцій: від збивання до перемелювання. За допомогою блендера ви приготуєте пюре, крем, зіб’єте вершки і яйця, подрібнете горішки або зелень, приготуєте коктейлі… Але навіть такий, здавалося б, універсальний помічник не завжди справляється з усіма поставленими завданнями! Як не зіпсувати свій блендер і вибрати якісний, знає кулінарний експерт Тетяна Литвинова! Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.