Вибираємо ікру заморську кабачкову!

Все буде добре

Батьківщиною кабачків вважається центральна Америка. Індійці племені Ірокез вживали ці овочі щоденно, і називали кабачки трав’яною рибою, через те, що ніжна м’якоть кабачка нагадувала рибне м’ясо. Тільки у XII столітті кабачок потрапив до Європи. І цікаво, що кілька століть люди вживали в їжу тільки його насіння, а не самі плоди. Згодом овоч став надзвичайно популярним і нині використовується майже у всіх кухнях світу. А от наша улюблена кабачкова ікра  витвір суто вітчизняний. Цей продукт вперше з’явився у вигляді консервів у 1930-х роках. Відтоді він став улюбленим народним делікатесом. Згодом кабачкова ікра стала настільки популярною, що її рецепт почали адаптувати й інші країни. Сьогодні кабачкову ікру вважають однією з найкорисніших консервів, адже незважаючи на термічну обробку, вона добре зберігає усі поживні речовини, а також завдяки мікроелементам, що містяться у кабачку, ікра рекомендована до вживання тим, хто має проблеми з травленням, судинами або хворий на цукровий діабет. Саме тому наш експерт Костянтин Грубич погодився розповісти і показати, як визначити по-справжньому корисну кабачкову ікру! Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.