Вибираємо кухонний ніж

Все буде добре

Ваш кухонний ніж може стати причиною хвороби, здатний зіпсувати репутацію доброї господині і навіть призвести до розлучення з чоловіком! Чому і, найголовніше, як цього уникнути, знають експерти – Альона Курилова та Костянтин Грубич! Експерт з якості приладів Костянтин Грубич розповість все, що потрібно знати про кухонні ножі, щоб вони не надавали небезпеку для вашого життя! А екстрасенс Олена Курилова повідає про прикмети, пов’язані з цим незамінним помічником на кухні, і розповість, чому варто вірити, а чому – ні.

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.