Вибираємо муси і пінки з Ромою Мєдний

Все буде добре

Муси та пінки – винахід сучасних стилістів та перукарів! Жінки здавна мріяли про такий універсальний засіб укладки, котрий допоміг би їм легко змінювати стилі і замінив би їм екстремальні види укладок! Раніше красуні аби створити зачіску і зберегти її, були змушені мастити волосся… глиною!!! А пізніше, коли в моду ввійшли високі зачіски, аби не приплюснути об`єм були вимушені спати сидячі! І лише з появою перших балонів з пінками та мусами для укладки – ці «муки» скінчилися! Адже пінка чи мус, котрі легко вичавлювалися з туби на долоню, могли все! Швидко закрутити локони чи навпаки перетворити кучері на ідеально прямі пасма, зробити красивий об’єм, котрий би зберігався на цілу добу, чи викласти волосся у ефектну бабетту! Правда все це було можливим за однієї лиш умови, якщо вибір стайлінг-засобу був зроблений правильно! Тому сьогодні Рома Мєдний навчить нас, як не загубитися серед розмаїття пропозицій і вибрати для себе найоптимальніший мус чи пінку для укладок. Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.