Вибираємо смачну дрібну рибу, яка не відправить вас в лікарню!

Все буде добре

Зараз килька користується великим попитом, адже це одна з найпопулярніших закусок. Коштує вона недорого і до того ж корисна через наявність величезної кількості кальцію, який просто необхідний для нормального функціонування багатьох систем людського організму. А технолог Андрій Бабаєв стверджує, щоб вибрати смачну і корисну кільку вам знадобиться сокира! Сьогодні він розкриє секрети, як її правильно вибрати і перевірить знання завзятих любителів кільки – фіналістів четвертого сезону кулінарного шоу «МайстерШеф» Євгена Поливоди і Самвела Адамяна. А ще експерт буде підпалювати і скручувати рибу! Навіщо? Дізнайтеся у відео!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.