Вибираємо заморожені овочі та фрукти

Все буде добре

Заморожені овочі можуть бути корисніше свіжого – особливо взимку! Виявляється, свіжі овочі з кожним днем стають все менш корисними. Вже через 2 дні після збору шпинат втрачає 75 % вітаміну С, спаржа та броколі – до 80. Що вже говорити про овочі, які пролежали на прилавку довше тижня! А в замороженных витамин С сохраняется на 100%. Окрім того, взимку не сезонні продукти найчастіше імпортні – а транспортування якості їм не додає. Чим же кращі заморожені овочі? За ДСТУ це мають бути продукти, зібрані в сезон, у розквіті корисності – з максимальним набором вітамінів і мікроелементів, які зберігає глибока заморозка. Вона – краще, ніж консервація, дозволяє не втратити і смак, і структуру початкового продукту. Крім того, вчені стверджують: заморожені овочі і фрукти ліпше зберігають кверцетин, який в них є. Кверцетин – це чудовий антисептик та противірусний елемент; сульфорафен і поліацетілени, що сприяють омолодженню. До речі, найбільше їх у заморожених томатах, моркві, броколі та цвітній капусті. Зрозуміло, за умови, що заморожування і зберігання було виконано за всіма правилами! А які ж вони? Як не помилитися і вибрати якісний продукт, знає експерт Костя Грубич. Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.