Вибираємо зимові сарафани

Все буде добре

У перекладі з перської сарафан означає «з голови до ніг». Але відомий світу він як наряд не східний, а слов’янський. Причому 7 століть тому сарафани були… одягом для чоловіків! Це був довгий каптан, що носили і звичайні селяни, і князі. Тільки через 3 століття сарафан став жіночим елементом гардеробу. С того часу так почали називати плаття без рукавів – на лямках або без них. Сарафан був й буденним одягом, й святковим – такі прикрашали мережевом та вишивкою… Проте, світовим модним трендом сарафан став завдяки французам. Кутюр’є П’єр Карден винайшов міні-сарафан з вовни на широких бретельках. З тих пір важко уявити модний показ без цього одягу. Сарафан можна побачити в останніх колекціях таких законодавців мод, як Шанель, Прада, Валентино і Версаче! А стиліст Рома Мєдний дав безцінні поради щодо того, як вибрати теплий та стильний сарафан! Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.