Зломщик у студії «Все буде добре»! Дивіться 10 січня

Все буде добре

Дивіться сьогодні (10 січня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

Як вирішити конфлікти зі свекрухою?

Свекруха постійно норовить дорікнути вас у надмірних розтратах або неправильному розпорядженні сімейним бюджетом? Як краще вчинити під час дискусії вирішать зоряні невістки – телеведучі Роза Аль-Намрі і Юлія Бортник і свекрухи  –  кулінар Алла Ковальчук та учасниця гурту «Лісапетний батальйон» Наталія Фаліон. 5 дієвих порад, які здатні припинити сварки, дасть психолог Ганна Кушнерук.

Щоденники схуднення з Ігорем Обуховським: на ковзанах

У сьогоднішньому випуску Ігор Обухрвський вперше встане на ковзани! І розповість про те, як зимовий відпочинок перетворити на ще один спосіб схуднення!

Тарт «Буряковий татін»: смачно, корисно, незвично

Хочете здивувати рідних недорогим і в той самий час вишуканим блюдом? Тоді запасіться буряком! А Ектор Хіменес-Браво сьогодні навчить готувати зі звичного овоча смачний і корисний ресторанний тарт.

Позбавляємося кутикули назавжди!

Через пару днів після обрізного манікюру кутикула знову відростає, і руки виглядають неохайно?! На щастя, цій процедурі є відмінна альтернатива! Косметолог Ганна Галіцина сьогодні розповість, як можна позбутися кутикули назавжди!

Що значить перший поцілунок? Дізнаємося все про характер чоловіка!

Про те, яким чоловік буде у відносинах, можна дізнатися з першої поцілунку, запевняють вчені, підкріплюючи свої доводи наукою філематологією. Чи це правда? З’ясуємо сьогодні разом з нашими експертами – Мариною Шевченко, Юлією Бортник та Іванкою Клевчук.

Як вибрати дверний замок

«Мій будинок – моя фортеця» – думаєте ви і щовечора спокійно засинаєте в повній впевненості, що ваші двері є надійним захистом? Сьогодні Тарас Шпіра проведе справжнє розслідування, щоб з’ясувати, які дверні замки домушникам не важко зламати, а які їм будуть не під силу.