Хочете ситно нагодувати чоловіка? Приготуйте бігос!

Все буде добре

Бігос – унікальна навариста, ситна та гостра страва, яка цілком замінить вам цілий обід! Його готують у Польщі, Чехіі, та Литві – там це улюблена традиційна вечеря для всієї родини. Але поляки ставляться до бігосу з особливою шаною. Цього року на День Кракова повари навіть приготували 400-літрову кастрюлю цієї страви! Для цього їм знадобилося аж 120 кілограмів капусти, 45 кілограмів моркви та 25 кілограмів м’яса! Готували страву-рекордсмена чотири години, і в результаті нею вдалося нагодувати майже 2 тисячі людей! Бігос не тільки смачний, а і зручний – його можна зберігати охолодженим до 7ми днів. Від цього він не стане менш смачнішим. Кулінар Ігор Місевич знає тонкощі цієї страви і поділився рецептом з вами! Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.