Запор, геморой, рак – що спільного?

Все буде добре

Запор – це відсутність самостійного спорожнення кишечника протягом 72 годин. Це призводить до гниття рештків їжі та інтоксикаціїї усього організму. Окрім проблем із випорожненням, з’являються такі симптоми як: біль та відчуття тяжкості у животі, зниження апетиту, відрижка, неприємний запах у роті та сухість шкіри. Запорами страждає кожен другий українець. Про цю проблему не прийнято говорити у голос, через що багато людей змушені боротися із запорами самостійно. Самолікування зазвичай не приносить потрібного еффекту, а навпаки – шкодить та посилює проблему. Сьогодні Костянтин Зеленський розповість через що насправді виникають запори, та як позбутися цієї небезпечної проблеми. Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.