Захищаємо обличчя від морозу! Як приготувати крем?

Все буде добре

Холодний вітер, сніг і мороз роблять шкіру сухою, вона починає червоніти та лущитися, знижується її еластичність й пружність. Найбільш уразливими в цей період стають стінки судин особи, їх потоншення і крихкість можуть призвести в кращому випадку до короткочасного почервоніння на морозі щік і носа, а в гіршому до виникнення розширеної капілярної сітки і рожевих вугрів! Саме тому в зимовий період потрібно особливо балувати нашу шкіру. І найкраще для цього підійдуть збиті креми, які будуть практично моментально вбиратися в шкіру! І такі креми можна зробити самостійно й в дуже стислі терміни. Як? Спробуйте разом з Ольгою Метельською! А також ви можете прочитати рецепт цього крему тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.