Дружини проти танків! Як не перетворитися на «ігрових вдів»?

Все буде добре

Чоловіки просто у дружин під носом стають залежними від комп’ютерних ігор! Тільки на одну із популярних ігор кожен день підсаджується більше 2,5 тисяч чоловіків. Такими темпами вже завтра ваш чоловік може опинитися в рядах ігроманів. І з цією проблемою впоратися не так вже просто! Адже її джерело знаходиться практично в кожному будинку– це комп’ютер! Ця проблема стала такою гострою і поширеною, що дружини декількох країн об’єдналися і створили в інтернеті співтовариство, в якому обмінюються своїми історіями і намагаються знайти дієві способи відволікти чоловіка від комп’ютера і повернути його в реальність, де його вже зачекалися діти і дружина. Найстрашніше те, що за статистикою кожну хвилину чийсь чоловік, брат, чи дорослий син стає ігроманом. Вже завтра ним може виявитися ваш чоловік! Щоб лікування і курси терапії були ефективні, потрібно, щоб дружина теж робила свій внесок у «одужання» чоловіка. Якщо дружина буде вести себе грамотно, вона зможе повернути чоловіка в реальність, вберегти його від ігроманії і тим самим зберегти сім’ю. Якщо дружина нічого не буде робити, вона своєю бездіяльністю буде тільки погіршувати ситуацію. Але діяти потрібно правильно. Сьогодні наш психолог Анна Кушнерук поділиться з жінками всієї країни унікальними дієвими порадами, які допоможуть вам уникнути цієї проблеми або вирішити її, якщо гра вже почала руйнувати вашу сім’ю.

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру