Про проект

Ви думаєте, що бути щасливим не так просто? А домашні клопоти і виховання дітей – це неймовірно важка праця? Тележурнал власного виробництва телеканалу СТБ «Все буде добре» кожен день доводить своїм глядачкам, що змінити своє життя на краще дуже легко, і дає прості відповіді на непрості жіночі питання.

Проект стартував у червні 2012 року і з перших випусків став найулюбленішою жіночої програмою і справжнім джерелом корисної інформації. Він виходить в ефір з понеділка по четвер о 16:00. Кожен випуск складається з 5-6 рубрик, наприклад: «Кухня», «Стиль, краса», «Здоров’я і спорт», «Схуднення», «Дім», «Фінанси», «Педіатр», «Психолог», «Хендмейд» і т.д.

Ведуча проекту – Надія Матвєєва – душа компанії, яка виручить в будь-якій ситуації, завжди зрозуміє і підтримає. Вона одягнена зі смаком, приваблива і доглянута, а головне у неї є бажання допомогти іншим стати такими ж успішними і щасливими, як вона сама. Свій затишний будинок Надя перетворила на будинок, в якому збуваються мрії! Вона зібрала команду з кращих експертів різних областей, які готові взяти на себе відповідальність за щастя українських жінок і дати відповіді на всі питання, і тим самим зробити їх успішними, красивими, позитивними і здоровими! Так Роман Мідний вчить жінок бути більш привабливими і завжди молодо виглядати, Тарас Шпіра розповідає, як вирішити безліч побутових проблем в облаштуванні будинку, Ольга Волкова показує, як легко зі звичайних речей зробити ексклюзивну прикрасу, сумочку або аксесуар, а Андрій Бабаєв розкриває всі секрети вибору продуктів у магазині.

«Все буде добре» щодня допомагає зробити будинок більш затишним і красивим, приготувати швидше і смачніше, виглядати гарніше і впевненіше, відчувати себе молодше і здоровіше, будувати відносини легко й успішно, легко досягати успіху у всьому і бути щасливою!

Свяжитесь с нами по телефону: (044) 501-98-98, 501-98-99