Михайло Присяжнюк

17

З дитинства доля Михайла була вирішена – він народився в сім’ї юристів. Мати і батько були державними діячами, а тому про закон і право кожної людини він чув з мальства.

Поступивши на юридичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка, вже до кінця першого курсу почалася трудова кар’єра: помічник юриста, юрист консульт, начальник юридичного відділу крупного підприємства… Закінчивши університет, Михайло очолює нікому на той час невідоме професійне юридичне видання «Юридична газета», яке за декілька років виводить в лідери ринку.

Присвятивши п’ять років газеті, він все ж вирішує зайнятися тим, до чого щонайближче його серці – роботі з людьми. Михайло успішно складає іспит і отримує свідоцтво адвоката… Багатогодинний робочий день, приватна практика, основне завдання якої – допомогти тим, хто потребує допомоги – ось справжнє життя Михайла.

Про себе він говорить так: «Я – найщасливіша людина на землі, тому що у мене є те, що я люблю більше всього на світі – моя сім’я!»

Хобі: наручний годинник, швидка їзда і написання віршів. Останнє захоплення дуже результативно, Михайлом написано і видано три збірки віршів, які відмічені літературними винагородами.