PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9ImRvYnJlLnN0Yi51YSIgc3JjPSIvL3BsYXllci52ZXJ0YW1lZGlhLmNvbS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC8yLjAxL291dHN0cmVhbS11bml0Lm1pbi5qcyI+PC9zY3JpcHQ+DQo=

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА КОНКУРСУ «ПЕРШІ МОМЕНТИ В ЖИТТІ МАЛЮКА»

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА КОНКУРСУ  «ПЕРШІ МОМЕНТИ В ЖИТТІ МАЛЮКА»

РОЗДІЛ 1 «ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ»

1.1. Організатор/Виконавець Конкурсу «ПЕРШІ МОМЕНТИ В ЖИТТІ МАЛЮКА» Приватне акціонерне товариство «Міжнародний Медіа Центр – СТБ», Код ЄДРПОУ 20044726, місцезнаходження: 03113,  м. Київ, вул. Шевцова, 1.  (надалі – Організатор).

1.2. Ціль проведення Конкурсу: сформувати й підтримати поінформованість глядачів, залучити нових глядачів та збільшити обсяги глядацької аудиторії телевізійної передачі «Все буде добре», виробником якої є Організатор.

1.3.  Логіка Конкурсу: у період проведення Конкурсу фізичним особам надається можливість одержати Заохочення Конкурсу.

РОЗДІЛ 2 «ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОНКУРС».

2.1. Строк проведення Конкурсу з 12 жовтня 2015 року по 10 грудня 2015 року (обидві дати включно).

2.2. Загальний період проведення Конкурсу може бути продовжений у разі продовження Організатором строку проведення Конкурсу.

2.3. Територія проведення Конкурсу: вся територія України.

2.4. Детальну інформацію про Конкурс можна отримати в глобальній мережі Інтернет на Сайті www.dobre.stb.

2.5. До участі у Конкурсі допускають Учасники, які приймають участь у Конкурсі «Перші моменти разом з Pampers», який організований спонсор показу телевізійної передачі «Все буде добре», а саме: ТОВ «Проктер енд Гембл Трейдінг Україна» (надалі – Конкурс від спонсора).

2.5.1. Організатор Конкурсу досліджує і оцінює відеоролики та/або фотографії за участю дитини або вагітної жінки з описом – порадою по догляду за малюком в перші місяці його життя (до 3х місяців) або про турботу про малюка на останніх місяцях вагітності (6-9 місяці) – надалі Порада.

2.5.2. Організатор самостійно визначає кращі поради.

2.6. Результати визначення Переможця та загалом порядок проведення Конкурсу не підлягають перегляду за ініціативою будь-якої фізичної або юридичної особи.

2.7. Організатор Конкурсу має право залучати третіх осіб для повної або часткової реалізації Конкурсу.

2.8. Даний Конкурс не є лотереєю або послугою у сфері грального бізнесу.

2.9. Організатор Конкурсу не несе відповідальності за:

  • не ознайомлення з цими Правилами;

– невиконання, не належне виконання, несвоєчасне виконання Учасниками/Переможцем Конкурсу обов’язків, передбачених у цих Правилах;

2.10.Приймаючи участь у Конкурсі Учасник   погоджується та підтверджує факт ознайомлення та повної згоди з даними Правилами.

2.11. Приймаючи участь у  Конкурсі кожен Учасник   тим самим підтверджує свою повну та безумовну згоду на безкоштовне використання відеограми/фотографії з зафіксованими на них особистого зображення Учасника та зображення малюка, які розміщені Учасником для участі у Конкурсі від спонсора.

2.12. Приймаючи участь у  Конкурсі кожен Учасник   тим самим підтверджує свою повну та безумовну згоду на безкоштовне використання інформації про себе та свого малюка, в тому числі на обробку персональних даних, Організатором Конкурсу, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою/методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України “Про захист персональних даних”.

2.13. З моменту прийняття умов даних Правил, шляхом проставляння Учасником електронної відмітки, вчинення дій, що свідчать про участь у  Конкурсі, згода з умовами даних Правил та згода на обробку персональних даних вважається наданою відповідним Учасником.

2.14. Учасник  Конкурсу, що не погоджується з умовами даних Правил та/або відмовився від надання згоди на обробку персональних даних втрачає право на подальшу учать у Конкурсі.

2.15. Надання Учасником недостовірних/некоректних даних, наданих для участі у Конкурсі, в тому числі щодо засобів зв’язку з таким Учасником, звільняє Організатора Конкурсу  від обов’язку вручити такому Учаснику Заохочення Конкурсу і такий Учасник втрачає право на отримання Заохочення  Конкурсу.

2.16. У випадку порушення Учасником   обов’язків, вказаних у даних Правилах, що викликало виникнення у Організатора Конкурсу  збитків, Учасник зобов’язаний відшкодувати такі, документально підтверджені, збитки у повному обсязі.

РОЗДІЛ 3 «ЗАОХОЧЕННЯ КОНКУРСУ»

3.1. Загальний фонд Заохочень Конкурсу складається із 6 (шести заохочень), а саме:

Моральне заохочення у вигляді – показу відеограми/фотографії переможця , а також повідомлення експертами або ведучою кращої поради в телевізійній передачі «Все буде добре» в рубриці « Перші моменти».

3.3. Переможцями Конкурсу стають Учасники, які на думку журі Конкурсу підготували та розмістили найкращі поради.

РОЗДІЛ 4 «ІНФОРМАЦІЙНА ТА ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА КОНКУРСУ»

4.1. Інформування щодо Правил Конкурсу та змін у них здійснюється на спеціальній сторінці сайту www.dobre.stb.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: