PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9ImRvYnJlLnN0Yi51YSIgc3JjPSIvL3BsYXllci52ZXJ0YW1lZGlhLmNvbS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC8yLjAxL291dHN0cmVhbS11bml0Lm1pbi5qcyI+PC9zY3JpcHQ+DQo=

Офіційні правила проведення акції «Смачна дієтична страва для Ігоря Обуховського»

Офіційні правила

Правила проведення Акції

«Смачна дієтична страва для Ігоря Обуховського»

 

1.Загальні положення

1.1 Найменування акції  «Смачна дієтична страва для Ігоря Обуховського», (надалі – Акція).

1.2. Акцію оголошує Приватне акціонерне товариство «Міжнародний Медіа Центр – СТБ», місцезнаходження: м. Київ, вул. Івана Шевцова, д. 1, тел. (044) 501 98 98.

1.3. Мета проведення Акції –  підвищення популярності телевізійної передачі «Все Буде Добре» (далі – Проект), стимулювання глядачів до комунікації з Проектом.

1.4. Період проведення Акції: з 3.03.2014 року по 7.03.2014 року (обидві дати включно). Точний час початку та закінчення Акції повідомляється на Сайті.

1.5.  Акція діє на всій території України.

1.6. Інформація про Акцію, а також про будь-які зміни її умов розміщується у глобальній мережі Інтернет на сайті: www.dobre.stb.ua (надалі – Сайт).

 

2. Вимоги до Учасників (надалі – Учасник)

2.1. Участь у Конкурсі можуть брати лише повнолітні громадяни які проживають на території України.

2.2. Не можуть брати участь в Акції наступні особи:

а) власники, працівники та представники (а також їхні найближчі родичі: дружина, дитина, сестра, мати) ПрАТ «ММЦ-СТБ»;

б) іноземці та особи без громадянства;

в) недієздатні та обмежені в дієздатності фізичні особи;

г) особи, яким на момент участі у Акції не виповнилося 18 років;

д) групи Учасників.

2.3. У випадку невідповідності Учасника вимогам до Учасників, визначеному в цьому розділі, ПрАТ «ММЦ-СТБ» має право відсторонити Учасника від участі у Акції на будь-якому етапі, в т.ч. – шляхом перегляду результатів Акції.

 

3. Порядок участі в Акції

3.1. Для участі Учасникам необхідно відправити на електронну адресу recepti.dobre@stb.ua рецепт дієтичної страви.

3.2. Відправляючи листа на адресу recepti.dobre@stb.ua Учасник автоматично погоджується з Офіційними правилами участі у конкурсі.

3.2. Одна фізична особа може брати участь у Акції лише один раз.

 

4. Порядок визначення переможців Акції

4.1. За результатами з числа Учасників Акції визначаються переможеці, які отримають призи в період часу, що встановлюється ПрАТ «ММЦ-СТБ».

Переможці визначаються ПрАТ «ММЦ-СТБ» самостійно. Процес прийняття рішень в рамках Акції не документується, підстави для не проходження Учасників до складу переможців не фіксуються, ПрАТ «ММЦ-СТБ» не зобов’язується залучати до процесу прийняття рішень професіоналів у будь-якій сфері. Інформацію про переможця буде опубліковано ПрАТ «ММЦ-СТБ» на Сайті у строк до 14.08.2014 року (включно).

5. Надання дозволів та передача прав інтелектуальної власності

5.1. Учасник у відповідності до ст. 11, 12 Закону України «Про захист персональних даних» надає ПрАТ «ММЦ-СТБ» дозвіл і згоду на збір, обробку, використання та внесення у  відповідну базу ПрАТ «ММЦ-СТБ» своїх персональних даних, вказаних ним у надісланному листі. Учасник підтверджує, що ознайомлений з усіма своїми правами і що вони виконуються і дотримуються ПрАТ «ММЦ-СТБ».

5.2. Учасник надає згоду на публічне оголошення/показ/демонстрацію його прізвища, ім’я та по-батькові, зображення в Соціальних мережах, на Сайті та в ефірі Проекту.

5.3. Учасник надає згоду на здійснення його фото- та відео зйомки у разі обрання його Переможцем або Фіналістом. Учасник надає дозвіл на включення своїх фото та відео зображень, рецептів до складу телевізійних передач ПрАТ «ММЦ-СТБ» та на їх публічне сповіщення у складі цих передач та або/для рекламування та промоутування передач ПрАТ «ММЦ-СТБ» без здійснення ПрАТ «ММЦ-СТБ» будь-якої додаткової оплати на користь Учасника та/або будь-яких третіх осіб за здійснення та використання цих зображень. У разі набуття Учасником статусу Фіналіста Акції, такому Учаснику буде запропоновано підписання угоди/договору про участь у зйомках Проекту. У разі відмови від підписання вважається, що Фіналіст відмовився від отримання Заохочення, результати Акції можуть переглядатися у порядку, що встановлений ПрАТ «ММЦ-СТБ» додатково.

5.4. Учасник підтверджує, що  всі (в повному складі) виключні права інтелектуальної власності на об’єкти, створені в результаті його участі у Акції (в тому числі на вироб, його назву, технологію створення, фотографію, дизайн) переходять до ПрАТ «ММЦ-СТБ» з моменту підтвердження, у порядку, передбаченому п. 6.3. цих Правил, Учасником згоди на  участь у Акції, в тому числі, виключне право використовувати об’єкти права інтелектуальної власності без обмеження територією, строками та способами використання, виключне право надавати дозвіл на використання об’єктів права інтелектуальної власності без обмеження територією, строками та способами використання, виключне право запобігати неправомірному використанню об’єктів права інтелектуальної власності без обов’язку ПрАТ «ММЦ-СТБ» оплачувати винагороду Учаснику.  Учасник підтверджує та гарантує, що об’єкти інтелектуальної власності, зазначені у п. 5.5. цих Правил, є результатом виключно його власної та особистої діяльності.

5.5. Учасник підтверджує та гарантує, що з його боку та/або з боку будь-яких третіх осіб не існує та не буде існувати обмежень щодо використання ПрАТ «ММЦ-СТБ» об’єктів права інтелектуальної власності права на які передані ПрАТ «ММЦ-СТБ». Учасник не буде пред’являти претензій щодо використання ПрАТ «ММЦ-СТБ» об’єктів права інтелектуальної власності. У випадку пред’явлення таких претензій третіми особами Учасник зобов’язується самостійно (власними силами та за власний рахунок) без залучення ПрАТ «ММЦ-СТБ» владнати такі претензії, відшкодувати завдані ПрАТ «ММЦ-СТБ» збитки.

5.6. Всі подані Учасником для участі матеріали (включаючи персональні дані, вироби, фото-, відеоматеріали) поверненню не підлягають.

 

6. Обмеження відповідальності ПрАТ «ММЦ-СТБ»

6.1. ПрАТ «ММЦ-СТБ» не несе відповідальності за роботу мережі Інтернет, провайдера і за будь-які помилки, внаслідок яких повідомлення про порядок отримання Заохочення надійшли із запізненням до Переможців. ПрАТ «ММЦ-СТБ»не несе відповідальності за збої роботи технічних засобів та програмного забезпечення, які можуть виникнути при розміщенні фотографій та інформації.

6.2. ПрАТ «ММЦ-СТБ» не несе відповідальності за неможливість отримання Заохочення Учасником з яких-небудь причин, незалежних від ПрАТ «ММЦ-СТБ».

 

7. Інші умови

7.1. ПрАТ «ММЦ-СТБ» може вносити будь-які зміни  та/або доповнення у ці Правила у порядку, встановленому законодавством України.

7.2. Ці Правила так само як і зміни до них, набувають чинності з моменту їх розміщення на сайті www.dobre.stb.ua.

7.3. Розміщенням фотографії у групі Все Буде Добре у соціальній мережі ВКонтакте, Учасник підтверджує свою згоду на участь у Акції у відповідності до умов даних Правил (враховуючи зміни, що будуть додатково внесені  ПрАТ «ММЦ-СТБ»).

7.4. Учасник підтверджує, що відомості розміщені у групі Все Буде Добре у соціальній мережі ВКонтакте є достовірними, повними, відповідаючими дійсності. У випадку виявлення неточності, недостовірності, неповноти, невідповідності дійсності всіх або частини відомостей, що надані Учасником буде визнана недійсною (фальшивою), ПрАТ «ММЦ-СТБ» має право відсторонити Учасника від подальшої участі у Акціі та/або відмовити йому у врученні Заохочення.

7.5.  Порядок здійснення інших процедур, що не встановлений цими Правилами, встановлюється іншими локальними документами ПрАТ «ММЦ-СТБ», або шляхом прийняття оперативних рішень у ході реалізації Акції, враховуючи принципи доцільності, справедливості та розумності.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: