PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9ImRvYnJlLnN0Yi51YSIgc3JjPSIvL3BsYXllci52ZXJ0YW1lZGlhLmNvbS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC8yLjAxL291dHN0cmVhbS11bml0Lm1pbi5qcyI+PC9zY3JpcHQ+DQo=

Правила Акції «Виграй Золотий квиток на зйомку «Все буде добре»»

Правила
Акції «Виграй Золотий квиток* на зйомку «Все буде добре»!».
(надалі – Правила)

*під Золотим квитком мається на увазі запрошення.

1. Загальні положення.
1.1. Мета проведення Акції «виграй Золотий квиток на зйомку «Все буде добре»!» (надалі – Акція) – популяризація телевізійної передачі «Все буде добре!» та підвищення активності Інтернет користувачів на офіційному ютюб-канілі телеканалу СТБ https://www.youtube.com/user/VseBudeDobreUA/.

Організатором/Замовником Акції є Приватне акціонерне товариство «Міжнародний Медіа Центр – СТБ» Код ЄДРПОУ 20044726, місцезнаходження: 03113, м. Київ, вул. Івана Шевцова, 1 (далі по тексту – «Організатор»).
1.3. Всю інформацію про Акцію можна отримати в цих правилах, що розміщені в мережі Інтернет, а саме: на https://dobre.stb.ua/ua/pravila-aktsiyi-vigraj-zolotij-kvitok-na-zjomku-vse-bude-dobre/
1.4. Організатор має право залучати третіх осіб для повної або часткової реалізації даної Акції.
1.5. Дана Акція не є лотереєю або послугою у сфері грального бізнесу.

2. Умови проведення Конкурсу:
2.1. Територія проведення Акції – Україна.
2.2. Період проведення Акції – з 30 листопада 2015 року (00.00.00 год.) до 30 травня 2017 року (23.59.59 год.) обидві дати включно.

3. Участь в Акції.
3.1 Учасниками Акції можуть бути будь-які дієздатні особи, що є громадянами України і проживають на території України та досягли повноліття (18 років).

4. Умови участі Акції:
4.1. Умови участі в Акції:
4.1.1. Для того щоб узяти участь в Акції, будь-якій особі, що відповідає вимогам Розділу 3 даних Правил і бажає отримати Заохочення Акції, необхідно:
4.1.2. бути підписчиком ютюб-каналу https://www.youtube.com/user/VseBudeDobreUA/
4.1.3. перейти на ютюб-канал https://www.youtube.com/user/VseBudeDobreUA/
4.1.4. здійснити максимальну кількість шерів (репостів) відео за неділю.

4.3. Учасники під час участі в Акції зобов’язуються:
4.2.1. дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;
4.2.2. дотримуватися правил користування сайтом;
4.2.3. не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Акції;
4.3. Приймаючи участь у Акції, Учасник погоджується та підтверджує факт ознайомлення та повної згоди з даними Правилами.
4.4. Приймаючи участь у Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою повну та безумовну згоду на використання наданої ним інформації про себе Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою/методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо – та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України “Про захист персональних даних”.
4.5. Згода Учасника вважається наданою з моменту коли він стає Учасником Акції.

5. Заохочення Акції:
5.1. Переможці Акції отримують моральне заохочення, у виді права відвідати зйомки телевізійної передачі «Все буде добре!», познайомитись, поспілкуватись та сфотографуватись з ведучими та експертами телевізійної передачі «Все буде добре!».
5.1.1. Умовно моральне заохочення називається «Золотий білет».
5.2. кількість моральних заохочень дорівнює кількості Переможців.

6. Визначення Учасників, які мають можливість отримати Заохочення Акції.
6.1. Щопонеділка, протягом строку дії Акції визначатимуться один Переможець, ним стає та особа, яка здійснить найбільшу кількість шорів (репостів).
6.2. Інформація про факт перемоги, а також дані про щотижневого Переможця Акції будуть опубліковані на https://dobre.stb.ua

7. Умови отримання Заохочень Акції.
7.1. Переможців Акції буде повідомлено про факт їх перемоги, протягом 3 днів з моменту визначення їх Переможцем. У повідомленні буде зазначено детальні умови реалізації Заохочень Акції. Моментом отримання повідомлення вважається момент відправлення електронного повідомлення представником Організатора.
7.2. Реалізація Заохочень є відповідальністю Переможців, які отримали право на отримання Заохочення Акції.
7.3. Учасник повинен самостійно та за власний рахунок прибути до місця реалізації Заохочення Акції.
7.4. Організатор не несе будь-яких витрат, пов’язаних з реалізацією Заохочень Акції.
7.5. Будь-який Учасник упродовж періоду проведення Акції може отримати лише одне Заохочення.
7.6. У разі виявлення неможливості реалізації Заохочень Акції, Організатор має право розпорядитися незатребуваними Заохоченнями Акції на свій розсуд.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: