PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9ImRvYnJlLnN0Yi51YSIgc3JjPSIvL3BsYXllci52ZXJ0YW1lZGlhLmNvbS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC8yLjAxL291dHN0cmVhbS11bml0Lm1pbi5qcyI+PC9zY3JpcHQ+DQo=

Правила конкурса «На самое смешное зимнее семейное фото»

Правила проведення конкурсу
«На найсмішніше зимове, сімейне фото»

1. Загальні положення
1.1 Найменування конкурсу – «На найсмішніше зимове сімейне фото» (надалі – Конкурс).
1.2. Організатор Конкурсу – Приватне акціонерне товариство «Міжнародний Медіа Центр-СТБ», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Івана Шевцова, 1, код ЄДРПОУ 20044726 (надалі – Організатор).
1.3. Період проведення Конкурсу – з 03.12.2015 року по 18.12.2015 року обидві дати включно. Визначення переможця конкурсу здійснюється відповідно до порядку та в строк, що встановлені п.5,6 даних Правил.
1.4. Територія проведення Конкурсу – територія України.
1.5. Місце проведення Конкурсу – Конкурс проводиться на сайті https://dobre.stb.ua/ (надалі – Сайт).
1.6. Предмет Конкурсу – найбільш кумедні та веселі сімейні фотографії з зимового відпочинку, які Учасники надіслати Організатору на електронну адресу https://dobre.stb.ua/ або шляхом заповнення відповідної форми на Сайті.
1.7. Мета проведення Конкурсу – популяризація сімейних цінностей у телевізійній передачі «Все буде добре».
1.8. Кількість переможців Конкурсу, порядок їх визначення, види винагород/заохочень для переможців Конкурсу вказуються у відповідних розділах цих Правил.

2. Учасник Конкурсу (надалі – Учасник).
2.1. Участь у Конкурсі можуть брати лише дієздатні, повнолітні громадяни України, які зареєструються на Сайті шляхом заповнення відповідної форми.
2.2. Не можуть брати участь в Конкурсі наступні особи:
а) власники, працівники та представники (а також їхні найближчі родичі: чоловік, дружина, дитина, брат, сестра, батько, мати) Організатора.
б) іноземці та особи без громадянства;
в) неповнолітні та недієздатні фізичні особи.

3. Подарунковий фонд Конкурсу.
3.1. Переможець Конкурсу в якості подарунку отримує – 4 квитки на багатожанрове сценічне шоу «Вартові мрій».
3.2. Подарунок Конкурсу не підлягає обміну та поверненню. Грошова та/або будь-яка інша компенсація замість Подарунку не видається.
3.3. Організатор Конкурсу здійснює виконання податкових зобов’язань щодо оподаткування доходу Переможця Конкурсу, що виникає у зв’язку з отриманням Подарунку відповідно до чинного законодавства України. Відповідальність за правильність нарахування та своєчасність перерахування податків стосовно операцій з передачі Подарунків Конкурсу несе виключно Організатор Конкурсу.

4. Порядок участі в Конкурсі.
4.1. Участь в Конкурсі безкоштовна.
4.2. Для участі в Конкурсі особам, які відповідають вимогам, викладеним в розділі 2 цих Правил, необхідно:
1) зайти на Сайт, за допомогою форми, яка знаходиться на Сайті, заповнити анкету;
2) надіслати фотографію на допомогою форми на Сайті;
3) після заповнення форми натиснути кнопку «Надіслати» для участі в Конкурсі.

4.3. Заповнення форми та натиснення кнопки «Надіслати», яка знаходиться на Сайті, Учасник підтверджує свою згоду на участь у Конкурсі у відповідності до умов даних Правил.

5. Порядок визначення переможців Конкурсу.

5.1. Фотографії, надіслані для участі у Конкурсі, розглядаються журі, склад якого визначається Організатором.
5.2. Журі шляхом голосування приймає рішення, яким визначає Переможця конкурсу. Рішення журі вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала проста більшість членів журі.
5.3. Рішення журі є остаточним та оскарженню або обговоренню не підлягає.

6. Оголошення переможця Конкурсу.
6.1. Переможця Конкурсу буде оголошено 18.12.2015 шляхом розміщення інформації на Сайті.
6.2. Результати Конкурсу не підлягають перегляду і є остаточними і поширюються на всіх Учасників Конкурсу та Переможця. Подарунок не можливо обміняти, повернути чи отримати в грошовому еквіваленті.

7. Порядок отримання Подарунків
7.1. Для отримання Подарунку Переможець Конкурсу повинен протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту визначення його Переможцем, надіслати на адресу Організатора https://dobre.stb.ua/. скановані копії паспорта громадянина України сторінки 1, 2, 3, 11, 12, 13 (серія, номер, ким виданий, дата видачі, дані про реєстрацію); скановану копію реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код); повну поштову адресу фактичного місця проживання.
Якщо у переможця не має можливості відправити свої дані шляхом повідомлення на електронну адресу, то він може надіслати всі вище зазначені дані і документи на поштову адресу Організатора: 03113, м. Київ, вул. І. Шевцова, 1.
7.2. Подарунок Переможцю буде вручений за заявою Переможця протягом 10 робочих днів від дати подання заяви, але не раніше надіслання документів, передбачених п.7.1 цих Правил.
7.3.Всі Подарунки в рамках цього Конкурсу можуть бути отримані Переможцем лише на умовах цих Правил.
7.4. Переможець автоматично втрачає набуте ним право на отримання Подарунку в наступних випадках:
а) якщо Організатор не зможе зв’язатися з Учасником можливими для Організатора засобами з незалежних від Організатора причин та/або якщо Учасник не надасть необхідні дані та документи у строки, визначені п.7.1. цих Правил;
б) якщо Учасник, який здобув право на отримання Подарунка, з причин, незалежних від Організатора, не має можливості одержати Подарунок;
в) якщо Учасник є особою, зазначеною у пункті 2.2. цих Правил.
7.5. У випадку втрати права на отримання Подарунку, Учасник не має права на отримання будь-якої компенсації від Організатора проведення Конкурсу.
7.6. Переможець має право відмовитись від подарунку, передбаченого п.3.1 цих Правил, шляхом надіслання повідомлення про це на електронну пошту Організатора (https://dobre.stb.ua/) або направлення відповідної заяви на поштову адресу Організатора рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

8. Обмеження відповідальності
8.1.Організатор не несе відповідальності за роботу мережі Інтернет, провайдера і за будь-які помилки, внаслідок яких повідомлення про порядок отримання Подарунку надійшли із запізненням до переможця Конкурсу.
8.2. Організатор не несе відповідальності за неможливість отримання Подарунка Учасником з яких-небудь причин, незалежних від Організатора, в т.ч., але не виключаючи, у випадку, якщо Учасник Конкурсу неправильно вказав свою адресу. У такому випадку, Організатор Конкурсу звільняється від відповідальності за передачу Подарунку Учаснику, а Учасник автоматично позбавляється права на отримання Подарунка.
8.3. Організатор Конкурсу не несе відповідальності за подальше використання Подарунку Учасником після його одержання та за неможливість Учасника скористатися наданим Подарунком з будь-яких причин.
8.4. Організатор Конкурсу не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, інші непідвладні контролю з боку Організатора Конкурсу обставини.
8.5. Учасники Конкурсу мають право відмовитись від Подарунку.
8.6. Відповідальність Організатора та Замовника, обмежується вартістю подарунку, вказаного в цих Правилах.
9. Надання дозволів та передача прав інтелектуальної власності
9.1. Учасник у відповідності до ст. 11, 12 Закону України «Про захист персональних даних» надає Організатору дозвіл і згоду на збір, обробку, використання та внесення у відповідну базу Організатора своїх персональних даних, вказаних ним при заповненні форми на Сайті та в профілі користувача Сайту. Учасник підтверджує, що ознайомлений з усіма своїми правами і що вони виконуються і дотримуються Організатором. Власником (володільцем) відповідної бази персональних даних є Організатор.
9.2. Учасник надає згоду на публічне оголошення/показ/демонстрацію його прізвища, ім’я та по-батькові, псевдоніму, зображення на Сайті, в ефірі Телеканалу СТБ. Учасник надає Організатору дозвіл на здійснення фото-, відеозйомок його участі у Конкурсі, на використання фотоматеріалів, наданих Учасником, використання фото-, відеоматеріалів, аудіоматеріалів, які будуть створені в процесі проведення Конкурсу та оголошення Переможця без обмеження по термінах і території використання (з правом передачі третім особам).
9.3. Шляхом надіслання фотографії Учасник передає Організатору без виплати Учаснику будь-якої винагороди виключні майнові права інтелектуальної власності на фотографію без обмеження по території, терміну та способам використання, в тому числі, але не обмежуючись: включати в будь-які аудіовізуальні твори, опубліковувати, розміщувати в Інтернеті, публічно повідомляти, інше.
9.4. Учасник, надсилаючи за допомогою форми на Сайті або на електронну адресу https://dobre.stb.ua/. свою фотографію, гарантує, що він володіє повними виключними майновими правами інтелектуальної власності на фотографію, що володіє достатніми повноваженнями для заповнення форми на Сайті, надання прав і дозволів, угод які вказані вище, що не порушує прав третіх осіб. Надані ним гарантії та дозволи є дійсними та у випадку пред’явлення претензій з боку третіх осіб у зв’язку з використанням Організатором або іншими особами фотографії, Учасник зобов’язаний самостійно врегулювати такі претензії за свій рахунок і компенсувати Організатору понесені збитки.
9.5. Учасник підтверджує та гарантує, що з його боку та/або з боку будь-яких третіх осіб не існує та не буде існувати обмежень щодо використання Організатором об’єктів права інтелектуальної власності, створених в результаті його участі у Конкурсі, в тому числі фотографії. Учасник не буде пред’являти претензій щодо використання організатором об’єктів права інтелектуальної власності, створених в результаті його участі у Конкурсі. У випадку пред’явлення таких претензій третіми особами Учасник зобов’язується самостійно (власними силами та за власний рахунок) без залучення Засновника владнати такі претензії, відшкодувати завдані Засновнику збитки.
9.6. Всі подані Учасником для участі матеріали (включаючи персональні дані, зображення) поверненню не підлягають.

10. Інші умови
10.1. Організатор Конкурсу може вносити будь-які зміни та/або доповнення в ці Правила, в т.ч. змінювати терміни дії Конкурсу, умови отримання Подарунків тощо.
10.2. Ці Правила, а так само як і зміни до них, набувають чинності з моменту їх розміщення на сайті https://dobre.stb.ua/.
10.3. Беручи участь в цьому Конкурсі, всі його Учасники надають дозвіл та погоджуються, що їхні імена, псевдоніми, зазначені в формі на Сайті, можуть бути оголошені та використані Організатором або третіми особами (за погодженням з Організатором), без часових обмежень, в будь-яких засобах масової інформації, в тому числі на телебаченні та в Інтернеті, та таке використання є безоплатним та жодним чином не відшкодовується .
10.4. Учасник Конкурсу діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник Конкурсу бере на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов’язані з можливою участю в Конкурсі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: